Ezgi Mola: Can’a baktıkça burnumun direği sızlıyor!

Ezgi Mola, önceki gün Nişantaşı’nda objektiflere yansıdı. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan 40 yaşındaki oyuncu, “Annelik çok güzel gidiyor, dünyanın en eğlenceli hali” açıklamasını yaptı.

“EN BÜYÜK SIKINTI UYKU PROBLEMİ”

Anne olduktan sonra hayatımda çok da bir şey değişmedi, çocuklar zaten hassas olduğum bir şeydi. Annelikten sonra çocuklarla ilgili durumlar kalbime daha fazla dokunur oldu. Mustafa da sağ olsun çok yardımcı oluyor bana. En sıkıntılı şey uyku problemi yaşamamız ama ben zaten anne olmadan önce de uyumayı sevmediğim için bu durumdan çok da rahatsız olmadım. Onun gönlünü hoş tutmaya çalışıyoruz.

“SÜREKLİ AĞLIYORUM”

“Oğlunuz Can ile ilkleri yaşarken ağladığınız oldu mu? Mesala bezinini ilk kez değiştirirken” sorusu üzerine Ezgi Mola, “Ben sürekli ağlıyorum, şu anda bile gözlerim doluyor Can’dan bahsederken. Can’a baktıkça, onu düşündükçe ve onunla ilgili konuşunca burnumun diğeri sızlıyor” diyerek duygusal anlar yaşadı.

“CAN’A DOYAMIYORUM”

“Ekranlara geri dönmeniz zaman alır mı?” sorusuna oyuncu, “Zaten anlaşmalı olduğum reklam işbirlikleri var. Reklamların çekimleri için sete giriyorum ama dizi ya da sinema filmi soruyorsanız o biraz zaman alacak. Ben Can’ı doya doya yaşamaya çalışacağım çünkü doyamıyorum. Yanından ayrılınca zaman fark etmiyor, hemen koşa koşa yanına gideyim derdindeyim” cevabını verdi.

“BENDEN LOHUSA DUASI İSTİYORLAR”

Muhabirlerle doğumdan sonra ilk kez geçtiğimiz ocak ayında karşılaşan Ezgi Mola, “Bana hep ‘hamile duası, lohusa duası’ diyorlar, ‘Dua eder misin?’ diye ricada bulunuyorlar. Bu dünyanın en güzel duygusu. Allah herkese nasip etsin” ifadelerini kullanmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x