Bedri Güntay 15 milyon TL’lik yeni lüks aracıyla görüntülendi!

‘Aslı Zeybek’ karakterine hayat verdiği Kavak Yelleri dizisiyle şöhreti yakalayan Pelin Karahan, 2014 yılında Bedri Güntay ile nikâh masasına oturmuştu.
Ali Demir ve Eyüp Can adında iki oğlu olan 39 yaşındaki oyuncu, katıldığı programda çarpıcı açıklamalar yapmıştı.

“FLÖRTÜ HİÇ YAŞAMADAN EBEVEYN OLDUK”

Evlilik hikayesini ilk kez anlatan güzel oyuncu,” Bir sene sonra evlenmeyi planlıyorduk, ben hamile kalınca her şeyi hızlandırdık. Flörtü hiç yaşayamadan direkt ebeveyn olduk. Hemen arkasından ikinci çocuk da gelince, biz hep anne babaymışız gibi olduk” demişti.

EŞİNİN HASTALIĞINI ANLATTI

Pelin Karahan, eşi Bedri Güntay’ın hastalığı hakkında, “Eşimin ciğerine emboli attı, 10 gün boyunca anlayamadık, mide ağrısı, kum döküyor sandık. Keşfedildiğinde hemen ameliyata alındı, ardından ikinci kez ameliyat oldu. Şimdi kan sulandırıcı kullanıyor. Hastalık bize bazı şeyler öğretti, ailenin değerini, sağlıktan önemli hiçbir şey olmadığını. Gerçekle yüzleştirdi hastalık bizi” açıklamasını yapmıştı.

“SAĞLIK DURUMUM İYİ”

2014 yılında oyuncu Pelin Karahan ile dünyaevine giren Bedri Güntay, önceki gün Etiler’deydi. Arkadaşı ile sohbet eden gazeteciler tarafından fark edilen Güntay, muhabirlerin de fotoğraf isteğini kırmadı. Eve gideceğini söyleyen Bedri Güntay, “Çocuklar beni bekliyor. Sağlık durumum iyi, şükürler olsun. Çocukları çok bekletmek istemiyorum” dedi.

LÜKS ARACI DİKKAT ÇEKTİ

Bedri Güntay, 2023 model Porsche marka spor arabası ile de ilk kez görüntülenmiş oldu. Güntay’ın aracının değeri ise yaklaşık 15 milyon TL.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x